Bakım ve Destek Sözleşmeleri

Bünyemizdeki ‘Bakım ve Destek Sözleşmesi’ modelleri ile işletmenizin tüm bilişim ve teknoloji yönetimini 22 yıllık bir bilgi birikimine ve profesyonel bir kadroya emanet etme ayrıcalığına sahip olacaksınız.

Dış Kaynak Kullanımı (Outsourcing)

Günümüz ekonomik koşullarında şirketler toplam ‘sahip olma’ maliyetlerini düşürürken, çoğunlukla mevcut kaynakla verimliliği artırma yönünde çalışmalara yoğunlaşmaktadır. Bu nedenle ana faaliyet konularına yoğunlaşırken faaliyet konusu dışında kalan alanlarda işi konsolide edecek firma arayışına giriyorlar. Hal böyleyken bilişim sektörü, hızlı ve dinamik yapısıyla birlikte birçok uzmanlık alanını içinde bulundurması sebebiyle dış kaynak personel kullanımında (outsourcing) en çok tercih edilen sektörlerden biri haline geliyor.

KOBİ olarak adlandırdığımız küçük ve orta ölçekli birçok firmada bilişim teknolojileri ile ilgili hamlelerde bulunacak bir departman ya da personel bulunmadığı için bu departmanla ilgili iş takiplerini firma bünyesinde çalışan diğer departman personelleri yürütmek zorunda kalıyor. Sağlam bir temele dayanmayan bu iş düzeni bilgi işlem stratejisinin olmamasına ve ileride bu yapıyı kontrol edemeyecek hale gelip, ciddi sorunlar oluşmasına sebebiyet veriyor. İşin aslına baktığımızda, şirketlerin yapısına göre bu dış kaynak personel kullanımı, esnek bir şekilde, belirli gün ve saatler çerçevesinde planlanabilir.

IT Lojistik Hizmetleri

Bilişim ve Elektronik ürünlerin taşınması riskli bir iştir. Ürünlerin sökülmesi ve güvenli bir şekilde taşınması sonrasında sistemin çalışır vaziyette devreye alınması için uzman personel ve uygun ekipman gerekir.

Sizinle tanışmak için heyecan duyuyoruz!

Size yardımcı olabileceğimiz herhangi bir konu için bizimle iletişime geçebilirsiniz.