Bilişim Çözümleri
Sistem Entegrasyonu 

Günümüz rekabet piyasasında en önemli şey, zamandır.

Bilişim Çözümleri

Günümüz rekabet piyasasında en önemli şey, zamandır. Doğru planlanmayan ve işletmeye zaman kaybettiren tüm aksiyonlar, çözüm üretmesi gerekirken çok daha büyük sorunlara yol açabilir. Tam da bu noktada Bilgi Teknolojileri hayatımıza dahil oluyor; yazılım ve donanım alanında günlük, hatta anlık veri alışverişi sağlayarak işimizi pratikleştiriyor. 

Atlantis Bilişim olarak, 20 yılı aşkın deneyime sahip uzman kadromuzla sektörün gerektirdiği tüm yenilikleri takip ederek iş modellerimiz arasına ekliyor ve bunları firmanız için kazanca dönüştürecek altyapıları üretiyoruz. Amacımız, zamanı sizin için daha efektif hale getirebilmek. 

Sistem Entegrasyonu 

Atlantis Bilişim, sertifikalı ve gerçek proje deneyimine sahip mühendis kadrosu, çözüm ortakları ve tedarikçileri ile birlikte birçok projeyi başarıyla üstlenmiş, her firmanın özel ihtiyacına göre altyapı ve bilişim çözümleri üretmiştir.  Atlantis Bilişim tüm bu çözüm ve proje üretimini tek bir noktadan anahtar teslim projeler yapmasıyla standart bilişim hizmeti veren, satış odaklı diğer kuruluşlardan ayrılmaktadır. 

Ana felsefemiz, proje sürecinde müşterilerinin iş kaybına uğramadan çözümler üretmek ve doğru proje = doğru zaman = doğru planlama stratejisiyle sonuç almaktır. 

İşletmeniz, çalışmalarını gerçekleştirirken birçok konuda bilgi teknolojileri sistemlerini kullanmaktadır. Sistemsiz, düzensiz, birbirinden kopuk halde yapılan çalışmalar birçok soruna, zaman ve maliyet kaybına sebebiyet vermektedir. 

Dağınık, düzensiz ve parça parça olan yapıyı birbirine entegre tek bir bütün gibi çalışır hale getirerek verimliliğinizi ve kurumsal performansınızı artırabilirsiniz. 

Biz, bilgi teknolojileri altyapısını oluşturan tüm bileşenleri ve iş yapış araçlarını birbiri ile güvenli, uyum içinde çalıştırarak kesintisiz çalışma ortamı sağlanması konusunda çalışmalar yapıyoruz. 

Müşterilerimizden aldığımız bilgiler ve yaptığımız analizler sonrasında doğan ihtiyaçlar doğrultusunda uygun çözümleri projelendirerek uygulayan, yöneten ve sonrasında bakım destek anlaşmaları ile sürekliliğini sağlayan bir organizasyona sahibiz

Örnek Case

Lorem ipsum dolor sit amet consectetuer adipiscing elit sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat sit amet adipi scing elit sed diam nonummy nibh volutpat.

Amacımız, zamanı sizin için daha efektif hale getirebilmek.

Bilişim Çözümleri

Günümüz rekabet piyasasında en önemli şey, zamandır. Doğru planlanmayan ve işletmeye zaman kaybettiren tüm aksiyonlar, çözüm üretmesi gerekirken çok daha büyük sorunlara yol açabilir.
Devamı için..

IOT ve Özel Çözümler

Şirketlerin teknoloji ve bilişim yolculuğunda en hassas olmaları gereken konulardan Veri gizliliği ve Veri Koruma; bu iki başlığın pürüzsüz ilerlemesi için verilerin iyi yönetilmesi ve doğru veri birikimi yapılması şarttır.
Devamı için..

Digital Signage ve Kiosk

Atlantis Bilişim, sertifikalı ve gerçek proje deneyimine sahip mühendis kadrosu, çözüm ortakları ve tedarikçileri ile birlikte birçok projeyi başarıyla üstlenmiş, her firmanın özel ihtiyacına göre altyapı ve bilişim çözümleri üretmiştir.
Devamı için..

Sistem Entegrasyonu 

Detaylı bilgi almak için formu doldurabilirsiniz.