Bilişim Çözümleri
Lisanslama

Günümüz rekabet piyasasında en önemli şey, zamandır.

Bilişim Çözümleri

Günümüz rekabet piyasasında en önemli şey, zamandır. Doğru planlanmayan ve işletmeye zaman kaybettiren tüm aksiyonlar, çözüm üretmesi gerekirken çok daha büyük sorunlara yol açabilir. Tam da bu noktada Bilgi Teknolojileri hayatımıza dahil oluyor; yazılım ve donanım alanında günlük, hatta anlık veri alışverişi sağlayarak işimizi pratikleştiriyor. 

Atlantis Bilişim olarak, 20 yılı aşkın deneyime sahip uzman kadromuzla sektörün gerektirdiği tüm yenilikleri takip ederek iş modellerimiz arasına ekliyor ve bunları firmanız için kazanca dönüştürecek altyapıları üretiyoruz. Amacımız, zamanı sizin için daha efektif hale getirebilmek. 

Lisanslama

Günümüzde Bilgi ve iletişim teknolojilerinin kullanım oranının giderek artmasına karşın, yazılım ve donanımların hukuki şartlara ve güvenlik gereklerine uygun şekilde kullanılmaması sistemleri siber saldırı tehlikesine açık hale getiriyor.  Bu konuyla ilgili ilk çözüm, lisanslı orijinal ürünler kullanmaktır. 

Neden ‘Orijinal Lisans’ almak zorundayız? 

Yazılım lisansı, telif hakkı sahibinin (yazılım üreticisinin) haklarını koruyan bir belgedir. Her bir yazılım için lisans almak şarttır; bu üreticinin telif hakkını çiğnemediğinizi, emeğinin karşılığını verdiğinizi gösterir. Telif hakkı sahibinin hakları yasalarla da korunur. 

Atlantis Bilişim olarak 20 yıllık sektör tecrübesi ve uzman kadromuzla, Üretici firmaların, yazılım ürünlerinde müşterilerimizin yapılarına uygun lisanslama çözümlerini sunmaktayız. 

 • Lisanslı Yazılım Avantaj ve Dezavantajları  

  Firma yönünden lisanslı yazılım kullanmanın avantajları: 

  • Virüs ve hatalı ürün tehlikesine karşı etkin korunma 
  • Teknik destek güvencesi 
  • Doğru ve eksiksiz dokümantasyonla çalışma olanağı 
  • Yazılımı hem düşük maliyetle güncelleştirme hem de bu konulardaki tüm gelişmeleri kısa sürede edinebilme olanağı 

  Korsan Yazılım Kullanımının Cezai Sonuçları: 

  • Yasalarla belirtilmiş olan ve paraya çevrilmeyen hapis cezaları. 
  • Eksik her bir lisans başına para cezaları. 
  • Meslek veya ticaretten men cezaları. 
  • Lisanssız yazılım barındıran cihazlara el konulması. 

   

  Lisanslama tarafındaki iş ortaklarımızdan bazıları; 

  Microsoft, Adobe, Autodesk, Foxit, Progecad, Arcserve, Acronis, Sophos, Trend Micro, Kaspersky, BitDefender, Comodo, Eset, Veeam, Vmware, ForcePoint, Manage Engine, Cisco Meraki, Backup Assist,SolidWave, Veritas, Corel, Teamviewer. 

Örnek Case

Lorem ipsum dolor sit amet consectetuer adipiscing elit sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat sit amet adipi scing elit sed diam nonummy nibh volutpat.

Amacımız, zamanı sizin için daha efektif hale getirebilmek.

Bilişim Çözümleri

Günümüz rekabet piyasasında en önemli şey, zamandır. Doğru planlanmayan ve işletmeye zaman kaybettiren tüm aksiyonlar, çözüm üretmesi gerekirken çok daha büyük sorunlara yol açabilir.
Devamı için..

IOT ve Özel Çözümler

Şirketlerin teknoloji ve bilişim yolculuğunda en hassas olmaları gereken konulardan Veri gizliliği ve Veri Koruma; bu iki başlığın pürüzsüz ilerlemesi için verilerin iyi yönetilmesi ve doğru veri birikimi yapılması şarttır.
Devamı için..

Digital Signage ve Kiosk

Atlantis Bilişim, sertifikalı ve gerçek proje deneyimine sahip mühendis kadrosu, çözüm ortakları ve tedarikçileri ile birlikte birçok projeyi başarıyla üstlenmiş, her firmanın özel ihtiyacına göre altyapı ve bilişim çözümleri üretmiştir.
Devamı için..

Lisanslama

Detaylı bilgi almak için formu doldurabilirsiniz.