Bilişim Çözümleri
Yedekleme

Günümüz rekabet piyasasında en önemli şey, zamandır.

Bilişim Çözümleri

Günümüz rekabet piyasasında en önemli şey, zamandır. Doğru planlanmayan ve işletmeye zaman kaybettiren tüm aksiyonlar, çözüm üretmesi gerekirken çok daha büyük sorunlara yol açabilir. Tam da bu noktada Bilgi Teknolojileri hayatımıza dahil oluyor; yazılım ve donanım alanında günlük, hatta anlık veri alışverişi sağlayarak işimizi pratikleştiriyor. 

Atlantis Bilişim olarak, 20 yılı aşkın deneyime sahip uzman kadromuzla sektörün gerektirdiği tüm yenilikleri takip ederek iş modellerimiz arasına ekliyor ve bunları firmanız için kazanca dönüştürecek altyapıları üretiyoruz. Amacımız, zamanı sizin için daha efektif hale getirebilmek. 

Yedekleme

Şirket çalışmaya başladığı andan itibaren veri ve bilgi üretmeye başlar.  Günümüzde, kurumlar için bu verilerin yedeklenmesi, korunması ve ihtiyaç halinde geri döndürülebilmesi şirketlerin gelecekleri açısından çok önem taşımaktadır. Yedekleme Sistemleri, stratejiye ve regülasyona göre geriye dönük olarak verilerinin saklanmasını sağlar. Verinin tipine göre günlük/saatlik periyodlarla 1 aylık veya 10 yıllık geriye dönük versiyonlar saklanabilir. Ayrıca bu sistemler beklenmedik bir zamanda oluşan arıza durumunda da ilk müracaat edilecek kaynaklardır. 

Yedekleme sistemine ait alanlar, canlı verilerin işlendiği, yönetildiği, kullanıldığı alanlardan çok daha büyük kapasiteli olarak değerlendirilmelidir. Virüs/Ransome gibi saldırılara karşı da yedeklemenin tutulduğu yerin yetkisiz kullanıcılar tarafından erişiminin önü kesilmedir. Yedekleme için disk kutuları kullanıldığı gibi, sadece yedeklerin güvenle saklanması için özel üretilmiş cihazlar da bulunmaktadır. 

Atlantis Bilişim, bilgileri işlemek, depolamak, güvenliğini sağlamak, sürekli erişilebilir kılmak ile ilgili süreçlerin oluşturulması, yönetilmesi ve sürdürülebilir hale gelmesinden sorumlu olarak şirketinize bilişim ve teknoloji altyapılarıyla katma değer sağlar. 

Örnek Case

Lorem ipsum dolor sit amet consectetuer adipiscing elit sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat sit amet adipi scing elit sed diam nonummy nibh volutpat.

Amacımız, zamanı sizin için daha efektif hale getirebilmek.

Bilişim Çözümleri

Günümüz rekabet piyasasında en önemli şey, zamandır. Doğru planlanmayan ve işletmeye zaman kaybettiren tüm aksiyonlar, çözüm üretmesi gerekirken çok daha büyük sorunlara yol açabilir.
Devamı için..

IOT ve Özel Çözümler

Şirketlerin teknoloji ve bilişim yolculuğunda en hassas olmaları gereken konulardan Veri gizliliği ve Veri Koruma; bu iki başlığın pürüzsüz ilerlemesi için verilerin iyi yönetilmesi ve doğru veri birikimi yapılması şarttır.
Devamı için..

Digital Signage ve Kiosk

Atlantis Bilişim, sertifikalı ve gerçek proje deneyimine sahip mühendis kadrosu, çözüm ortakları ve tedarikçileri ile birlikte birçok projeyi başarıyla üstlenmiş, her firmanın özel ihtiyacına göre altyapı ve bilişim çözümleri üretmiştir.
Devamı için..

Yedekleme

Detaylı bilgi almak için formu doldurabilirsiniz.