Bilişim Çözümleri
Sunucu ve Depolama

Günümüz rekabet piyasasında en önemli şey, zamandır.

Bilişim Çözümleri

Günümüz rekabet piyasasında en önemli şey, zamandır. Doğru planlanmayan ve işletmeye zaman kaybettiren tüm aksiyonlar, çözüm üretmesi gerekirken çok daha büyük sorunlara yol açabilir. Tam da bu noktada Bilgi Teknolojileri hayatımıza dahil oluyor; yazılım ve donanım alanında günlük, hatta anlık veri alışverişi sağlayarak işimizi pratikleştiriyor. 

Atlantis Bilişim olarak, 20 yılı aşkın deneyime sahip uzman kadromuzla sektörün gerektirdiği tüm yenilikleri takip ederek iş modellerimiz arasına ekliyor ve bunları firmanız için kazanca dönüştürecek altyapıları üretiyoruz. Amacımız, zamanı sizin için daha efektif hale getirebilmek. 

Sunucu ve Depolama

Firmanızın kullanacağı yazılım ve uygulamaların ihtiyaçlarına göre kaynaklar belirlendikten sonra donanım temini ile süreçler ilerler. Kullanılan donanımların çalışır vaziyette bazı parçalarının sökülüp takılabilmesi, 7/24 çalışmaya uygun olması, genişleyebilir yapıda olması gibi özelliklere göre farklı seçenekleri bulunmaktadır. 

Bu donanım mekanizmaları hassas verileri muhafaza edeceği için disk arızası veya başka arızalara karşı korumalı veya yedekli sistemlere sahip olmalıdırlar. Burada önemli olan sadece donanım değildir. Uygun işletim sistemi ve eğer gerekiyorsa sanallaştırma altyapılarını da desteklemelidir. 

Sunucu üzerindeki veri depolama alanı veya kapasitesi yetersiz kalıyorsa; birden fazla sunucu ortak depolama alanı kullanılacaksa, çeşitli model ve işlevlerde kendi içinde parça yedekliliği olan yüksek işlem gücü ile hızlı veri transferi yapabilen, nihai amacı verilerin güvenliğini sağlamak olan cihazlardan da faydalanılmaktadır. 

Örnek Case

Lorem ipsum dolor sit amet consectetuer adipiscing elit sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat sit amet adipi scing elit sed diam nonummy nibh volutpat.

Amacımız, zamanı sizin için daha efektif hale getirebilmek.

Bilişim Çözümleri

Günümüz rekabet piyasasında en önemli şey, zamandır. Doğru planlanmayan ve işletmeye zaman kaybettiren tüm aksiyonlar, çözüm üretmesi gerekirken çok daha büyük sorunlara yol açabilir.
Devamı için..

IOT ve Özel Çözümler

Şirketlerin teknoloji ve bilişim yolculuğunda en hassas olmaları gereken konulardan Veri gizliliği ve Veri Koruma; bu iki başlığın pürüzsüz ilerlemesi için verilerin iyi yönetilmesi ve doğru veri birikimi yapılması şarttır.
Devamı için..

Digital Signage ve Kiosk

Atlantis Bilişim, sertifikalı ve gerçek proje deneyimine sahip mühendis kadrosu, çözüm ortakları ve tedarikçileri ile birlikte birçok projeyi başarıyla üstlenmiş, her firmanın özel ihtiyacına göre altyapı ve bilişim çözümleri üretmiştir.
Devamı için..

Sunucu ve Depolama

Detaylı bilgi almak için formu doldurabilirsiniz.