Bilişim Çözümleri
Uçtan Uca Bilişim

Günümüz rekabet piyasasında en önemli şey, zamandır.

Uçtan Uca Bilişim

Günümüz rekabet piyasasında en önemli şey, zamandır. Doğru planlanmayan ve işletmeye zaman kaybettiren tüm aksiyonlar, çözüm üretmesi gerekirken çok daha büyük sorunlara yol açabilir. Tam da bu noktada Bilgi Teknolojileri hayatımıza dahil oluyor; yazılım ve donanım alanında günlük, hatta anlık veri alışverişi sağlayarak işimizi pratikleştiriyor. 

Atlantis Bilişim olarak, 20 yılı aşkın deneyime sahip uzman kadromuzla sektörün gerektirdiği tüm yenilikleri takip ederek iş modellerimiz arasına ekliyor ve bunları firmanız için kazanca dönüştürecek altyapıları üretiyoruz. Amacımız, zamanı sizin için daha efektif hale getirebilmek. 

Sistem Odası ve Yapısal Kablolama Çözümleri

Altyapı sistemleri; açık mimari, standart bağlantı arayüzleri, ulusal ve uluslararası standartlara bağlılığı ve toplam sistem tasarımı & uygulaması gibi önemli özellikleri barındırır. Sistem Odası ve Yapısal Kablolama, kritik iş uygulamalarının üstünde çalıştığı network sisteminin en uzun süre kullanılan parçası olma özelliğiyle öne çıkmaktadır.  

Atlantis Bilişim olarak biz, şirketinizin ihtiyaçları doğrultusunda sorunların giderilmesi ve A’dan Z’ye tüm altyapının tasarlanıp, kurulması aşamasında profesyonel ekibimizle size destek veriyoruz. 

Biz Neler Yapıyoruz: 

  • UPS ve Şebeke Altyapıları 
  • Topraklama Sistemleri  
  • UTP ve Fiber Optik Kablolamaları 
  • Zemin Yükseltme Çözümleri 
  • Gazlı Söndürme Sistemleri 
  • Sistem Odası Güvenliği 
  • IP Kamera Sistemleri ve Altyapısı 
  • Sistem Odası İzleme  
  • Wireless (Kablosuz) Uygulamaları 

Örnek Case

Lorem ipsum dolor sit amet consectetuer adipiscing elit sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat sit amet adipi scing elit sed diam nonummy nibh volutpat.

Amacımız, zamanı sizin için daha efektif hale getirebilmek.

Bilişim Çözümleri

Günümüz rekabet piyasasında en önemli şey, zamandır. Doğru planlanmayan ve işletmeye zaman kaybettiren tüm aksiyonlar, çözüm üretmesi gerekirken çok daha büyük sorunlara yol açabilir.
Devamı için..

IOT ve Özel Çözümler

Şirketlerin teknoloji ve bilişim yolculuğunda en hassas olmaları gereken konulardan Veri gizliliği ve Veri Koruma; bu iki başlığın pürüzsüz ilerlemesi için verilerin iyi yönetilmesi ve doğru veri birikimi yapılması şarttır.
Devamı için..

Digital Signage ve Kiosk

Atlantis Bilişim, sertifikalı ve gerçek proje deneyimine sahip mühendis kadrosu, çözüm ortakları ve tedarikçileri ile birlikte birçok projeyi başarıyla üstlenmiş, her firmanın özel ihtiyacına göre altyapı ve bilişim çözümleri üretmiştir.
Devamı için..

Sistem Odası ve Yapısal Kablolama Çözümleri 

Detaylı bilgi almak için formu doldurabilirsiniz.