Bilişim Çözümleri
Kurumsal İçerik Yönetimi

Günümüz rekabet piyasasında en önemli şey, zamandır.

Bilişim Çözümleri

Günümüz rekabet piyasasında en önemli şey, zamandır. Doğru planlanmayan ve işletmeye zaman kaybettiren tüm aksiyonlar, çözüm üretmesi gerekirken çok daha büyük sorunlara yol açabilir. Tam da bu noktada Bilgi Teknolojileri hayatımıza dahil oluyor; yazılım ve donanım alanında günlük, hatta anlık veri alışverişi sağlayarak işimizi pratikleştiriyor. 

Atlantis Bilişim olarak, 20 yılı aşkın deneyime sahip uzman kadromuzla sektörün gerektirdiği tüm yenilikleri takip ederek iş modellerimiz arasına ekliyor ve bunları firmanız için kazanca dönüştürecek altyapıları üretiyoruz. Amacımız, zamanı sizin için daha efektif hale getirebilmek. 

Kurumsal İçerik Yönetimi

Şirket verileri, kurumsal hafızayı oluşturur ve kendi içlerinde ikiye ayrılırlar; 

1- Yapılandırılmış Veriler 
2- Yapılandırılmamış Veriler 

 Yapılandırılmış veriler, veri tabanları içinde yer aldıklarından daha kolay yönetilirken; birtakım çalışmalar sırasında üretilen her türlü belgeyi kapsayan, yapılandırılmamış veriler ise dağınık şekildedir. Biz, bu verilerin düzenli ve iş akışı süreçlerine tabi tutularak sistemli olarak konumlanmasını sağlayan yapılara Kurumsal içerik Yönetimi yazılımları diyoruz.  

 

Oluşan kurumsal hafıza ile geriye dönük bilgileri bulmak, raporlamak ve analiz yapmak kolaylaşır. Ayrıca KVKK süreç yönetimi konusunda da temel ürün olarak kullanımı sağlanabilir. 

İş ortaklarımız ile müşterilerimize, Dünya standartlarına uygun çözümler konusunda anahtar teslim projeler geliştirmekteyiz. Bu sayede işletmelerin, kurumsal hafızaya sahip bir yapıya ulaşmasını hedefleyerek, işlerinde devamlılık, performans ve tam bir kontrol ile verimliliklerini artırmalarına destek oluyoruz

Örnek Case

Lorem ipsum dolor sit amet consectetuer adipiscing elit sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat sit amet adipi scing elit sed diam nonummy nibh volutpat.

Amacımız, zamanı sizin için daha efektif hale getirebilmek.

Bilişim Çözümleri

Günümüz rekabet piyasasında en önemli şey, zamandır. Doğru planlanmayan ve işletmeye zaman kaybettiren tüm aksiyonlar, çözüm üretmesi gerekirken çok daha büyük sorunlara yol açabilir.
Devamı için..

IOT ve Özel Çözümler

Şirketlerin teknoloji ve bilişim yolculuğunda en hassas olmaları gereken konulardan Veri gizliliği ve Veri Koruma; bu iki başlığın pürüzsüz ilerlemesi için verilerin iyi yönetilmesi ve doğru veri birikimi yapılması şarttır.
Devamı için..

Digital Signage ve Kiosk

Atlantis Bilişim, sertifikalı ve gerçek proje deneyimine sahip mühendis kadrosu, çözüm ortakları ve tedarikçileri ile birlikte birçok projeyi başarıyla üstlenmiş, her firmanın özel ihtiyacına göre altyapı ve bilişim çözümleri üretmiştir.
Devamı için..

Kurumsal İçerik Yönetimii

Detaylı bilgi almak için formu doldurabilirsiniz.