Bilişim Çözümleri
Hiper Bütünleşik Sistemler

Günümüz rekabet piyasasında en önemli şey, zamandır.

Bilişim Çözümleri

Günümüz rekabet piyasasında en önemli şey, zamandır. Doğru planlanmayan ve işletmeye zaman kaybettiren tüm aksiyonlar, çözüm üretmesi gerekirken çok daha büyük sorunlara yol açabilir. Tam da bu noktada Bilgi Teknolojileri hayatımıza dahil oluyor; yazılım ve donanım alanında günlük, hatta anlık veri alışverişi sağlayarak işimizi pratikleştiriyor. 

Atlantis Bilişim olarak, 20 yılı aşkın deneyime sahip uzman kadromuzla sektörün gerektirdiği tüm yenilikleri takip ederek iş modellerimiz arasına ekliyor ve bunları firmanız için kazanca dönüştürecek altyapıları üretiyoruz. Amacımız, zamanı sizin için daha efektif hale getirebilmek. 

Sistem Odası ve Yapısal Kablolama Çözümleri

Sistem Odası veya Veri Merkezi oluşturmak için farklı marka ve nitelikte birçok ürünü bir araya getirip entegre olarak çalıştırmanız, yönetmeniz, güncellemeniz ve bakım yapmanız gerekmektedir. Bu süreç cihaz sayısı ve yazılım sayısı arttıkça karmaşık, yönetilmesi zor bir hale dönüşebiliyor. 

Sistem odasının altyapı ihtiyaçlarını tek platform, tek sistem üzerinde bir araya getirip yöneten sistemler, ‘Hiper Bütünleşik’ sistemler olarak adlandırılır. Yedeklemeden, sanal sunucu oluşturmaya ve felaketten kurtarma yapılarına kadar her şey tek bir sistem üzerinden yürütülür. Tek ekrandan depolama, ağ ve bilgisayar arayüzünü yönetebilme kullanım kolaylığını büyük ölçüde sağlayan bu sistemde, genişleme ve esneklik imkanlarının yanı sıra Flash destekli mimari sayesinde performans olarak da oldukça iyi neticeler elde edilir. 

  • UPS ve Şebeke Altyapıları 
  • Topraklama Sistemleri  
  • UTP ve Fiber Optik Kablolamaları 
  • Zemin Yükseltme Çözümleri 
  • Gazlı Söndürme Sistemleri 
  • Sistem Odası Güvenliği 
  • IP Kamera Sistemleri ve Altyapısı 
  • Sistem Odası İzleme  
  • Wireless (Kablosuz) Uygulamaları 

Örnek Case

Lorem ipsum dolor sit amet consectetuer adipiscing elit sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat sit amet adipi scing elit sed diam nonummy nibh volutpat.

Amacımız, zamanı sizin için daha efektif hale getirebilmek.

Bilişim Çözümleri

Günümüz rekabet piyasasında en önemli şey, zamandır. Doğru planlanmayan ve işletmeye zaman kaybettiren tüm aksiyonlar, çözüm üretmesi gerekirken çok daha büyük sorunlara yol açabilir.
Devamı için..

IOT ve Özel Çözümler

Şirketlerin teknoloji ve bilişim yolculuğunda en hassas olmaları gereken konulardan Veri gizliliği ve Veri Koruma; bu iki başlığın pürüzsüz ilerlemesi için verilerin iyi yönetilmesi ve doğru veri birikimi yapılması şarttır.
Devamı için..

Digital Signage ve Kiosk

Atlantis Bilişim, sertifikalı ve gerçek proje deneyimine sahip mühendis kadrosu, çözüm ortakları ve tedarikçileri ile birlikte birçok projeyi başarıyla üstlenmiş, her firmanın özel ihtiyacına göre altyapı ve bilişim çözümleri üretmiştir.
Devamı için..

Hiper Bütünleşik Sistemler

Detaylı bilgi almak için formu doldurabilirsiniz.