Bilişim Çözümleri
Bulut Sunucu Kiralama Hizmetleri

Günümüz rekabet piyasasında en önemli şey, zamandır.

Bilişim Çözümleri

Günümüz rekabet piyasasında en önemli şey, zamandır. Doğru planlanmayan ve işletmeye zaman kaybettiren tüm aksiyonlar, çözüm üretmesi gerekirken çok daha büyük sorunlara yol açabilir. Tam da bu noktada Bilgi Teknolojileri hayatımıza dahil oluyor; yazılım ve donanım alanında günlük, hatta anlık veri alışverişi sağlayarak işimizi pratikleştiriyor. 

Atlantis Bilişim olarak, 20 yılı aşkın deneyime sahip uzman kadromuzla sektörün gerektirdiği tüm yenilikleri takip ederek iş modellerimiz arasına ekliyor ve bunları firmanız için kazanca dönüştürecek altyapıları üretiyoruz. Amacımız, zamanı sizin için daha efektif hale getirebilmek. 

Bulut Sunucu Kiralama Hizmetleri

Yazışmalar, e-mailler gibi dosyaların tamamını saklamak ve yönetmek gibi işler şirketlerin sorumluluğundadır. Bu bilgilerin tamamını doğru ortamlarda muhafaza etmek, yetkisiz kullanıcıların erişimini engellemek ve gerektiğinde saklanmış olan verileri geri çağırmak ise bu sorumluluğun gerektirdiği başlıca işlerdendir. 

Veri birikimi, şirketlerin sunucu ve bilgisayarlarının kurulumunun yapıldığı ilk günden bu yana sürekli büyümekte ve bu nedenle daha fazla yönetim kabiliyetine ihtiyaç duymaktadır. Yönetilemeyen her veri, ileride şirket için içinden çıkılamayacak sıkıntılar doğurabilir.  

Sunucularda yer kalmadığında disk kapasitelerini büyütmek, yeni sunucu almak ya da yeni yatırımlar bazen kaçınılmaz olabiliyor. Bu kaçınılmazlıkları önlemek adına müşterilerimiz için; 

 • Verilerin Fiziksel Güvenliği, 
 • Doğru Depolama Çözümleri, 
 • Veri Hareketlerinin Kontrolü ve Takibi, 
 • Verilerin Siber Saldırılara Karşı Güvenliği konularında profesyonel bilişim çözümleri yaratıyoruz. 

İş ortaklarımız ile beraber “Bulut Sunucu Çözümleri” konusunda müşterilerimize aşağıdaki konularda hizmetler sunmaktayız.  

 • Bulut Sunucu (Private Cloud  Server – IaaS) 
 • Bulut Yedekleme (Cloud Backup – SaaS) 
 • Felaket Kurtarma – Disaster Recovery – SaaS) 
 • Kurumsal E-Mail (Hosted Exchange – SaaS) 
 • Lisans Kiralama (MS SPLA – PaaS) 
 • Sunucu Güvenliği (Hosted Antivirüs – Paas) 
 • Mail Güvenliği (AntiSpam Mail Gateway – SaaS) 

Örnek Case

Lorem ipsum dolor sit amet consectetuer adipiscing elit sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat sit amet adipi scing elit sed diam nonummy nibh volutpat.

Amacımız, zamanı sizin için daha efektif hale getirebilmek.

Bilişim Çözümleri

Günümüz rekabet piyasasında en önemli şey, zamandır. Doğru planlanmayan ve işletmeye zaman kaybettiren tüm aksiyonlar, çözüm üretmesi gerekirken çok daha büyük sorunlara yol açabilir.
Devamı için..

IOT ve Özel Çözümler

Şirketlerin teknoloji ve bilişim yolculuğunda en hassas olmaları gereken konulardan Veri gizliliği ve Veri Koruma; bu iki başlığın pürüzsüz ilerlemesi için verilerin iyi yönetilmesi ve doğru veri birikimi yapılması şarttır.
Devamı için..

Digital Signage ve Kiosk

Atlantis Bilişim, sertifikalı ve gerçek proje deneyimine sahip mühendis kadrosu, çözüm ortakları ve tedarikçileri ile birlikte birçok projeyi başarıyla üstlenmiş, her firmanın özel ihtiyacına göre altyapı ve bilişim çözümleri üretmiştir.
Devamı için..

Bulut Sunucu Kiralama Hizmetleri

Detaylı bilgi almak için formu doldurabilirsiniz.