Hakkımızda

Değerli Bilgi, Doğru Strateji İle Sürdürülür!

Şirket Profili;
2001 yılında, müşteri odaklı çalışma felsefesi ile İstanbul’da kurulmuş olan şirketimiz, 10 yılı aşan süre içerisinde ağını geliştirerek, yaklaşık 40 farklı şehirde hizmetlerini müşteriye ulaştırmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Yılda 10.000’e yaklaşan müşteri yerinde teknik servis hizmeti, 50.000’e yaklaşan uzaktan servisleri ve uygulama projeleri ile müşterilerine, Bilişim ihtiyaçlarını tek kaynaktan almanın rahatlığını ve güvenini vermektedir. 2009 yılından itibaren, oyun ve eğlence sektörüne yaptığımız yatırımlar ile şirketi bir adım daha ileriye taşıyıp, kısa metraj 3D film, animasyon, hologram, 5D sinemalar altyapı ve desteği ile beraber simülatörler üzerinde de birçok AR-GE yatırımı yapmış ve uygulamalarına başlamış olmanın gururunu yaşamaktayız.

Misyonumuz;
Müşterilerimizin ihtiyaçları olan projelerin gerçekleştirilmesinde, toplam sahip olma maliyetinin (TCO) en aza indirilmesi ve en kısa zamanda en yüksek verimin elde edilmesidir. Sistem Destek anlaşmalarımız ile şirketlerin B.T sorunlarının hedeflenen süre içinde çözülmesini garantilediğimiz gibi, çıkabilecek sorunların proaktif önlemler ile önüne geçilmesini hedeflemekteyiz. İş ortaklarımızın faaliyetinin B.T kaynaklı herhangi bir sorundan dolayı durması nedeniyle, zaman, iş ve para kayıplarını engellemek, bu sayede firma yöneticilerinin asıl iş alanlarına odaklanmalarını sağlamak en büyük amacımızdır. Müşteri ile olan ilişkilerimizde gizlilik felsefesi ve güven ilişkisini en üst seviyeye ulaştırmaktır.

Vizyonumuz;
Atlantis Bilişim’i, 20 kişiye ulaşan kadrosu, dinamik yapısı ve butik projeleri ile bilişimde farklılık felsefesini her geçen gün geliştirmek ve müşterileri ile beraber kazan-kazan ilişkisi oluşturmuş bir firma haline getirmektir. Uzmanlıklarımız ve müşteri odaklı yapımız ile güvenilir bir iş ortağı, bir teknoloji firması olmak ana vizyonumuzdur.

İş Ortaklarımız

Yenilikler

Kiosk Hazır Ödeme Sistemi terminalleri yakında sahada.

Detaylı Bilgi

Haberler

2014 ocak ayı itibari ile Tansa turnike sistemlerinin Türkiye Yetkili Servis ve kurulum çözüm ortağı olarak çalışmalarımız başlamıştır.

Yeditepe İstanbul 3D filmimiz, vizyona girdi... Atlantis Bilişim, 3D olarak hazırlanan ilk üretimi olan Yeditepe İstanbul filmini 3D eğlence filmi sektörüne kazandırmış oldu.

Yeditepe İstanbul 3D filmimiz, vizyona girdi... Atlantis Bilişim, 3D olarak hazırlanan ilk üretimi olan Yeditepe İstanbul filmini 3D eğlence filmi sektörüne kazandırmış oldu.

Detaylı Bilgi

2012/2013 Microsoft Midmarket Solution Provider Silver Partner uzmanlığı tamamlanarak Atlantis sertifikasını aldı.

Haberler

Atlantis Türkiye çapında, 30’u aşkın bölgede, 5D Sinemaların altyapı uygulamalarını tamamladı.

Haberler